editorial

briefing

 

  Jsi . fanda Eiffel 65

Eiffel 65

Eiffel 65Italská trojka ve složení Maurizio Lobina, který je ve skupině „tvůrce melodií“, Jeffrey Jey, který zpívá a píše texty a DJ Gabry Ponte, který se ve skupině stará o hudbu a zároveň pracuje i na některých sólových projektech. Název skupiny navrhl počítač v jejich ateliéru, alespoň tak to říkají E65. Jejich hudba je směska několika různých stylů, většinou pop a dance, ale nechybí ani techno a hip hop. Jejich nejznámější singl Blue vyšel v listopadu roku 1998, samotná skupina také není o moc starší než tento track, ale už stačila vydat své první album Europop. Blue se v hudební historii prodal mnohem více než ostatní singly, dokonce více než legendární Yesterday od Beatles. Neméně úspěšné byly i singly Too Much Of Heaven a Move Your Body.

V roce 2000 vyšlo album Contact! se singly One Goal a Lucky (In My Life). V Itálii vyšlo o rok dříve a bylo trochu odlišné než evropská verze. Pro Eiffel 65 je naprosto nejkrásnější zážitek setkání s publikem, jak říkají  protože je to přímé potvrzení o tom, že se vaše myšlenky lidem líbí a že to co děláte, je to pravé.“

Nové písničky Eiffel 65 už jsou trochu odlišné než ty předchozí, počínaje singlem 80´Stars (refrén z klasické písně Franca Battiata, písnička zpívaná ve dvou jazycích, v angličtině a italštině) a nakonec zatím poslední hitovka Cosa Restera´(In A Song), též dvojazyčně.

Aktualizace 14.6.2003

Nový singl Eiffel 65 se jmenuje Figli di Pitagora, více info zde. Eiffel 65 vydali nový singl Quelli Che Non Hanno, více info zde a Gabry Ponte je velmi úspěšný na sólové dráze (singl Man In The Moon).

Aktualizace 14.3.2004

Eiffel 65 vydali další singl s názvem Viaggia Insieme A Me.

Diskografie: 

  

Recenze alb : 

Europop

Linky :

www.eiffel65.it - oficiální web 

www.eiffel65.8k.com

saffy65.free.fr

home.wanadoo.nl

Navštivte také fotogalerii Eiffel 65  

Tento článek je součástí emagu  Best Music

autor článku : Seegee

 

Přidat k oblíbeným / All rights reserved! / Webmaster: seegee / (c) designed in 2003 by Dark