editorial

briefing

 

Jsi . fanda No Mercy

No Mercy

No MercySkupinu No Mercy tvoří Marty Cintron a dvojčata Ariel a Gabriel Hernandez. Ariel a Gabriel se narodili na Kubě, později se přestěhovali do Miami, protože jejich otec tu našel výhodnou práci. Gabriel chtěl vždycky být pilotem, ale kvůli jeho horšímu zraku nemohl vykonávat tohle povolání…tak se stal zpěvákem :-)

V USA se seznámili s Martym a začínali jako tanečníci v jednom velkém klubu v Miami. Potom si je najala místní zpěvačka jako vokalisty a to jim umožnilo naučit se vystupovat na pódiu. První singl vydali v roce 1991 pod jménem Gemini, byl to však propadák. Jenomže tahle trojice se hned tak nevzdává, za nějakou dobu…konkrétně v roce 1995, se jim podařilo najít vhodného producenta – Frank Farian, který byl zodpovědný za úspěch La Bounche nebo Boney M.

Nyní už zbývalo jen změnit jméno - No Mercy si zvolili čistě náhodou. Prvním singlem pod jménem No Mercy se stala coververze od Everything But The Girl - Missing. Originál je originál, ale verze od No Mercy byla docela vydařená a obohacená o španělské kytary.

Druhý singl Where Do You Go jistě znáte, byl velice úspěšný, mnohem více než předchozí Missing. Písnička dosáhla Top 10 po celém světě, včetně Německa a USA. Ovšem i Where Do You Go byla předělávka, původně od La Bounche.

Přišla doba, kdy jim vyšlo debutové album My Promise, obsahovalo 15 tracků a remix Where Do You Go.

No MercyDalším singlem byl dost úspěšný ploužák When I Die – konečně originál. Videoklip k této písničce byl natočen v Benátkách. Pak přišli singly Please Don´t Go (který se moc nelišil od Where Do You Go, ale to mu na úspěchu neubralo) a Kiss You All Over (původně od Exile).

Poslední pokus z alba My Promise byla písnička My Promise To You, která byla dost slabá a proto propadla.

Jejich druhé a zatím poslední album se jmenuje More a  bylo vydáno v roce 1998. More tedy „více“ znamená jednoduše více podobného materiálu, jaký byl na albu My Promise. Obě alba už jsem slyšela a musím podotknout, že More je podstatně slabší album než My Promise. Singl, který předcházel More se jmenoval Hello How Are You. Ani na tomto albu nechybí předělávka, tentokrát je to hit More Than A Feeling.

No Mercy si opravdu dávají na čas, jak jste si zajisté všimli, od jejich vzniku (1995) vydali pouze dvě alba. Nejnovější singl vyšel nedávno a jmenuje se Don´t Let Me Be Misunderstood. Informace o tomto singlu zde. 

Diskografie :

My Promise

More

Recenze alb:

My Promise

Linky : 

people.freenet.de/nomercy

 

Navštivte také fotogalerii No Mercy  

Tento článek je součástí emagu  Best Music

autor článku : Seegee

 

 

Přidat k oblíbeným / All rights reserved! / Webmaster: seegee / (c) designed in 2003 by Dark