editorial

retro

 

<< >>   

14.09.2004

AlphavillePrvní novinka se týká všech, kdo již netrpělivě očekávají koncerty Alphaville v ČR, o kterých jsem už informovala. Jen pro připomenutí, jejich letošní turné bude zahrnovat Německo, Českou republiku a Slovesko. Alphaville navštíví Pardubice, Brno, Bratislavu a Košice. Je tu však jedno malé překvapení, kromě starých známých vypalováků uslyšíme i ukázky z připravovaného alba. V současnosti Alphaville pracují na nové desce v Berlíně a Londýně, zhruba hotovo je už 12 songů a nedávno Alphaville dokončili dalších deset. Album bude připraveno k vydání příští rok.

Nik KershawVypadá to, že v září tu budeme mít Best of album Nika Kershawa, který vydá Universal Records.V současné době Nik vyjednává s gramofirmou o kontraktu na dvě alba, z nichž první by měl být právě Best of s šesti novými skladbami. A příští rok by měla vyjít druhá deska, tentokrát s úplně novým materiálem. Universal se zatím zdá být velmi pozitivní, pouze to chce nějaký hit, který by vyšel jako singl a ten Nik zatím nemá, protože album bylo původně určeno pro vydání jen na internetu. Ale nezoufejte, Nikovi se určitě podaří napsat pořádný hit, protože talent, který projevil na posledních dvou deskách, se jistě ještě neztratil.

ErasureA do třetice informace o tom, co nás čeká na podzim. Nové album a singl Erasure vyjde v říjnu. Album se bude jmenovat Nightbird a singl Breathe, podle producenta je to deska s typickým zvukem Erasure. Kromě toho polovička Erasure Vince Clarke se v květnu oženil se svou dlouholetou přítelkyní Tracy Hurley.

No RootsFaithless jsou zpátky s novým albem. Album No Roots se nese v jejich typickém soundu Faithless, ale texty jsou velmi politické. Společně s albem vychází také nový singl Mass Destruction. Faithless mají také nového člena kapely, který si říká LSK. Podílel se s nimi na nové desce.

Lenny Kravitz vydal další desku s názvem Baptism, na které vyjadřuje svůj odpor ke slávě, snaží se být ryzím hudebníkem nikoli celebritou. Interview, ve kterém Lenny mluví o nové desce, si již brzy přečtete na musicserver.cz. A nezapomeňte na jeho pražský koncert.

MuminshBohužel na této stránce musím uveřejnit zprávu, která asi nikoho nepotěší. Léto začíná smutně pro skupinu Brainstorm, která si u nás získala velkou oblibu díky koncertní šňůře s Kryštof, předskakovaní Rolling Stones a deskám Online a A Day Before Tomorrow. Jejich baskytarista Gundars Mausevics (Muminsh) tragicky zemřel při autonehodě. Brainstorm po této události pozastavili veškeré aktivity.

 

   by seegee

<<  >>   


Přidat k oblíbeným / All rights reserved! / Webmaster: seegee / (c) designed in 2003 by Dark