editorial

reviews

 

Bryan Adams

Live ! Live ! Live !

Live!Live!Live!Bryan Adams je skvělý hudebník a textař, slaví už dlouhou dobu úspěchy i se svou kariérou, co ovšem nejlépe prozradí kvality interpreta je živý koncert. V případě Bryana Adamse jsou právě koncerty třešničkou na dortu. I když Bryan Adams koncertoval už i v ČR, pořád to pro jeho fanoušky není moc často, nemusíte však zoufat, koncert Bryana Adamse si můžete pouštět každý den na desce Live! Live ! Live!.

Na tomto výběru si můžete poslechnout největší hity a navíc naživo. Nejzajímavější je však zcela jistě atmosféra, která na koncertech vzniká a tahle nahrávka ji vystihuje v plném rozsahu. Bryan Adams spolupracuje s publikem takovým způsobem, že máte pocit, jakoby to byl společný koncert všech nejen jednoho hudebníka.V posledních letech Bryan tvoří hudbu spíše klidnější, ale tady si můžete vychutnat osmdesátkové rockové písničky, ze kterých na vás dýchne radost a pohodová nálada, kterou dnes spoustu lidí postrádá. Moje sympatie získaly především skladby Summer of ´69 a Run To You, ale koncert parádně rozjede už první skladba  She´s Only Happy When She´s Dancin´, dalšími hity, které vás zvednou ze židle jsou Cuts Like A Knife nebo Hearts On Fire.

Koncerty Bryana Adamse musejí být nabité energií a pokud jste se na žádný nedostali, nemusíte úplně litovat. Tahle živá deska vám to alespoň částečně vynahradí. Rock plný optimismu se zase tak často nevidí a myslím, že nám všem přijde vhod.

by seegee


Přidat k oblíbeným / All rights reserved! / Webmaster: seegee / (c) designed in 2003 by Dark