editorial

reviews

 

Gigi D´Agostino

     Il Grande Viaggio Vol.1 *  

Il Grande Viaggio Vol.1„Velká cesta Gigiho D´Agostina“ vede po italských klubech, kde potkává různé interprety, přidá pár vlastních tracků a je z toho velká diskotéka… Il Grande Viaggio je kompilace, kde jsou tracky různých interpretů pod deejayskou rukou Gigiho D´Agostina. Gigi přesvědčil o svých kvalitách už na dvou albech L´Amour Toujours a Tecno Fes, Il Grande Viaggio je jeho dalším povedeným kouskem do sbírky.

Na tohle album vybral většinou trochu tvrdší tracky, to poznáte hned na začátku s projektem D.H.S. Všechny taneční formace, které si Gigi vybral, nejsou u nás moc známé a přitom jde o vydařené tracky. Komerčně známá je pouze formace IIO, na Il Grande Viaggio je jejich hit Rapture, o tom si však myslím, že se na tohle album moc nehodí.

Na obálce je velké srdce a to má vyjadřovat Gigiho lásku k hudbě, je to techno a místy pěkně tvrdé, ale pořád má pěkné melodie, občas i zpívané a tím zaujme mnohem širší publikum. Už je na čase, aby jeho jméno přestalo být spojováno jen s La Passion, má toho za sebou mnohem více a také ještě hodně před sebou.

Mezi jeho vlastními tracky je také Amorelettronico v trochu jiné verzi než na Tecno Fes Vol.2 a skvělá instrumentální skladba Natale. Pokud si chcete doma udělat pravou italskou diskotéku, určitě se vám Il Grande Viaggio bude líbit. Je to perfektní deejayská nahrávka.

by seegee


Přidat k oblíbeným / All rights reserved! / Webmaster: seegee / (c) designed in 2003 by Dark