editorial

reviews

 

No Mercy

My Promise

My PromiseJedná se o debutové album trojice, která toho nemá za sebou příliš mnoho a část jejich materiálu je převzatá od jiných skupin. Proslavili se wonder hitem Where Do You Go a nějakými dalšími úspěšnými singly, které byly i jejich a po poslechu tohoto alba se zdá, že dobrou muziku dokážou udělat i sami. Přesto to není úplně perfektní.

Polovinu alba tvoří především singly, z toho Where Do You Go, Kiss You All Over a Missing jsou předělávky. Dobře, jsou to docela dobré předělávky, dali si s nimi záležet, protože v roce 1996 ještě nebylo tak jisté, že odfláknutá ukradená melodie jim projde.

V této části je také vydařená pomalá písnička Don´t Make Me Live Without You, která je dle mého názoru mnohem lepší než opěvovaný ploužák When I Die. Celkově je první půlka slušná, kdybych měla hodnotit jako ve škole tak něco mezi dvojkou a trojkou.

Po písničce Missing však následují dva naprosto nudné a nic neříkající ploužáky, které bych ohodnotila tak pětkou. To si mohli No Mercy odpustit. Poslední část je už světlejší stránkou alba, řekla bych, i tou nejlepší, jsou tam rychlejší písničky s pěknými melodiemi a hlavně jsou originální. Všechno uzavírá housový remix Where Do You Go.

Když to shrnu, kdyby No Mercy udělali více songů, jako jsou ty poslední a přidali k tomu pár svých písniček z první části, bylo by to povedené album. Protože to tak není, album má své slabší stránky a proto i celkové hodnocení je také nižší. Ale určitě to není zas tak špatné, výborně se hodí na poslech za horkých letních nocí…

by seegee


Přidat k oblíbeným / All rights reserved! / Webmaster: seegee / (c) designed in 2003 by Dark