editorial

reviews

 

Prezioso

Back To Life *

Back To LifeTohle cédéčko je nabité taneční muzikou, sem tam se tu objeví i pomalejší písničky, ale v každé písničce jsou pořádné beaty a opravdu chytlavá melodie. Navíc je všechno doplněné hlasem Marvina, který je považován skoro za člena skupiny, celý název cédéčka je vlastně Prezioso featuring Marvin, protože zpívá téměř ve všech písničkách kromě nějakých instrumentálek.

Styl cédéčka je takový mírnější techtrance, občas už trochu tvrdší techno v písničkách Rock The Diskotek a Emergency. Ale jak do toho začne zpívat Marvin, celá písnička začne být optimisticky laděná a tvrdí technaři tomu asi nepřijdou příliš na chuť.

Tak pro koho je asi cédéčko určeno? Pro ty, kdo mají rádi Itálii, taneční hudbu tvrdší i měkkčí a hlavně pro ty, kdo očekávají CD s opravdovými vály. S písničkami, které jsou všechny na stejně dobré úrovni jako hlavní singly, které jsme slyšeli v rádiích. Tohle rozhodně není album, které by mělo úžasný jeden nebo dva singly a zbytek nestál za nic. Spíše přesný opak.

Když jsme u singlů, musím zdůraznit, že na tomto albu samozřejmě nechybí nejznámější hity Let Me Stay, Voices a Tell Me Why.

Back To Life je prostě zase jedno z těch alb, které nemůžou zklamat ničí očekávaní.

by seegee


Přidat k oblíbeným / All rights reserved! / Webmaster: seegee / (c) designed in 2003 by Dark