editorial

reviews

 

Gigi D´Agostino

Tecno Fes (Volume 2) * 

Tecno Fes Vol.2Nyní se podíváme na další album Gigiho D´Agostina, které se od staršího L´Amour Toujours liší jednou výraznou věcí. Kromě toho, že cédéčko je jen jedno, je to všechno techno. Ale to není žádný mínus, tady je alespoň jasně poznat, pro koho je cédéčko určeno.

Už to není takový zlom jako u předchozího alba, kdy se z vcelku neznámého člověka stala najednou nejzářivější hvězda diskoték a tanečních hitparád, ale prostě normální album plné techno muziky, ovšem rozdíl je v tom, že má na obalu teď už moc významné jméno.

Titulní písnička Tecno Fes je spíše jen takové "tuc tuc tuc", zpěvnější je další předělávka s názvem You Spin Me Round (původně od Dead Or Alive), a takový "hit for the heart" tu rovněž nechybí, hned na úvod Amorelettronico. První singl, který je techničtěji zaměřen a najdeme ho na tomto albu, vyšel těsně před vydáním alba a jmenuje se Souvenir. V hitparádách naposled bodoval singl, který byl předělán z instrumentální verze na Tecno Fes do zpívané podoby a tentokrát v italštině Un Giorno Credi.

Celé album působí jako pohodové techno, ale už to není ten zlom jako u L´Amour Toujours. V obchodech s muzikou už běžně najdete i Volume 1, kde jsou remixy hitů z alba L´Amour Toujours. Sama jsem album zatím neslyšela, takže vám bohužel více prozradit nemohu.

by seegee


Přidat k oblíbeným / All rights reserved! / Webmaster: seegee / (c) designed in 2003 by Dark