editorial

reviews

 

ATB

Two Worlds  

Two WorldsSkvělé tranceové album jako druhé v pořadí z produkce Andreho Tannebergera. Je to dvojcédéčko totálně nabité skvělou muzikou. A když už jsou tu ty dvě cédéčka, proč je nějak nerozdělit? Jak už název napovídá „Dva světy“, to znamená, co cédéčko, to jeden svět.

První CD je The World Of Movement, tedy svět pohybu. To vystihuje, že je muzika hodně taneční s tvrdšími beaty a zahrnuje ty nejznámější vály jako The Summer, The Fields Of Love a Let U Go. Album má ucelené téma a tím je určitě léto, slunce, moře, pláže, prostě ideální muzika třeba na dovolenou. Většina písniček je instrumentální, protože ATB toho opravdu moc nenazpívá, snad občas něco řekne (opravdu jenom řekne), ale určitě má dobrý vkus na zpěvačky.Ty, které si vybral pro některé písničky mají opravdu vynikající hlasy. Dvě písničky Love Will Find You a Feel You Like A River nazpívala Heather Nova a Let U Go Roberta Carter Harrisson. I když ani některé ATBho vokály nejsou špatné, třeba skvělá je písnička Bring It Back.

Druhé CD The Relaxing World je zase o relaxační muzice, takže takové pomalejší instrumentálky. Je tady také The Summer v takové jiné verzi a jednu písničku nahrál ATB společně s Enigmou, která je proslulá svou relaxační muzikou. Všechny tracky jsou zmixované do sebe, takže když se zaposloucháte, budete mít opravdu pocit, že jste někde u moře.

ATBho muzika je opravdu mimořádně originální a nemít tohle album znamená připravit se o opravdu úžasný poslech. Pro srovnání s novějším albem Dedicated je to docela podobné, ale určitě ne stejné a za poslech zajisté stojí obojí.

by seegee


Přidat k oblíbeným / All rights reserved! / Webmaster: seegee / (c) designed in 2003 by Dark