editorial

reviews

 

U2

The Best Of 1980-1990   

U2 Best Of 1980-1990U2 je skupina, kterou vám snad nemusím představovat. Zcela jistě patří mezi legendy rocku. V období mezi lety 1980-1990 vydali mnoho úspěšných písniček, na které dodnes rádi vzpomínáme. Aby nějakým způsobem uzavřeli 1.desetiletí jejich kariéry, vydali tento Best Of..

Najdete na něm všechny jejich největší hity z osmdesátých let, mezi které patří třeba Pride, With Or Without You, Where The Streets Have No Name, I Still Haven´t Found What I´m Looking For...a mnohé další. Rozhodně stojí za to si je poslechnout. Písničky U2 hovoří o různých problémech, nezapomeňte, že se U2 a obzvlášť Bono účastnili nejrůznějších charitativních akcí. Rock vždycky poukazoval na to špatné, ale v případě U2 je všechno pojato s určitým optimismem.

Jejich řadová alba nebyla příliš výrazná, vždycky to bylo několik singlů, které vynikali a každý je znal, ostatní písničky však zaujaly spíše po textové stránce. Fanoušci U2 se dělí na dvě skupiny, jsou tu zatvrzelí fanoušci, mají všechny jejich alba a nedají na U2 dopustit. Pak jsou tu posluchači, které celá tvorba U2 nezaujala, ale určité písničky se prostě zalíbí skoro každému. Tenhle Best Of je velice dobrý výběr opravdu jen toho nejlepšího od U2 a potěší obě strany.

Zatím jsem psala jen o samých plusech, ale co čekáte od Best Of, tam ani mínusy být nemůžou. Abych to nějak shrnula, U2 jsou U2, jestli se vám  líbí, The Best Of 1980-1990 je pro vás téměř nutností. 

by seegee


Přidat k oblíbeným / All rights reserved! / Webmaster: seegee / (c) designed in 2003 by Dark